DOPRAVA ZDARMA K OBJEDNÁVCE NAD 1299KČ

PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY POLARIS

POLARIS JAKO
VÁŠ ŽIVOTNÍ PARŤÁK

V životě potkáte jen několik parťáků, na které se můžete opravdu spolehnout. Kteří jsou tu pro vás vždy, když je potřebujete, kteří vás bezvýhradně milují a nic nečekají na oplátku. Parťáků, kteří vám přinesou radost a stanou se světlem vašeho života – vaši psi.

Tak jako Polárka, která je naším věrným průvodcem noční oblohou už po staletí a vždy nám ukazovala směr, i naši milovaní psi jsou světlem na naší cestě životem. Nechte své psí mazlíčky zazářit naplno, Polaris jim v tom pomůže.

Je to chutné krmivo připravené z pečlivě vybraných a blahodárných přírodních ingrediencí, které podporují jejich zdraví a pomáhají jim prožít šťastný a vitální život.

 

RECEPTURY
BEZ OBILOVIN

Ačkoliv se pes domestikoval už před tisíci lety, zůstává jeho fyziologie stejná jako u jeho divokých předků a nezměnily se ani jeho požadavky na výživu.

Psí předci nejedli krmiva vytvořená v laboratoři – jedli jen to, co sami našli, nebo ulovili. Jejich strava tak byla bohatá na bilkoviny, měla vyvážený obsah tuků a běžně obsahovala i nějake ovoce, zeleninu a traviny. Naopak v ní nebyly obiloviny a umělé přísady.

 

RECEPTURY
PRO SPECIFICKÁ PLEMENA

I po domestikaci zůstala vnitřní fyziologie domácích psů stejná jako u jejich předků. Následný různorodý vývoj jednotlivých plemen vytvořil unikátní specifické rysy každého plemene, které mají vliv na jejich odlišné nutriční potřeby.

Řada krmiva POLARIS pro specifická plemena je nový a jedinečný výběr přírodních receptur vytvořených k výživě různorodých nutričních požadavků konkrétních plemen psů tím, že rozpoznává a respektuje jejich původ a vývoj.

NATURAL NUTRITION
FOR HEALTH

PŘI VYTVÁŘENÍ NAŠICH RECEPTUR SE SOUSTŘEDÍME NA POSKYTOVÁNÍ TÉ NEJLEPŠÍ VÝŽIVY PRO PODPORU ZDRAVÉHO A VITALNÍHO ŽIVOTA VAŠEHO PSA.

Polaris je vyroben ze 100% přírodních ingrediencí včetně vysoce kvalitního, čerstvě připraveného masa, ovoce, zeleniny a superpotravin, které poskytují nejen zdravotní benefity, ale mají i preventívní funkci.
Pro konzervaci používáme pouze přírodní antioxidanty. Žádná z našich receptur neobsahuje lepek, obilniny, sóju, umělé konzervační látky a barviva. Takto vnikl náš závazek k zákazníkům – 4 JISTOTY Polarisu.

 

POLARIS – 4 JISTOTY


ZDRAVÉ ZAŽÍVÁNÍ


BLAHODARNÉ, CHUTNÉ INGREDIENCE


ZDRAVÍ V TĚLE, KRÁSA NA POHLED


SILNÝ IMUNITNÍ SYSTÉM

ZDRAVÉ ZAŽÍVÁNÍ

ZDRAVÉ ZAŽÍVÁNÍ

ACTIVEMOS (ZDROJ MANNANOVÝCH OLIGOSACHARIDŮ), KOŘEN ČEKANKY (ZDROJ INULINU) A VLÁKNINA PSYLLIUM, KTERÉ FUNGUJÍ JAKO PREBIOTIKA, POMÁHAJÍ PODPOROVAT ZDRAVÉ TRÁVENÍ A PODPORUJÍ VYVÁŽENOU STŘEVNÍ FLÓRU.

ACTIVEMOS

 

KOŘEN ČEKANKY

 

PSYLLIUM

 

BLAHODARNÉ, CHUTNÉ INGREDIENCE

VYSOKÁ KVALITA A OBSAH ČERSTVÉHO MASA

V PŘÍRODĚ BYLA KOŘIST, TEDY ČERSTVĚ ULOVENÉ MASO VŽDY TOU HLAVNÍ, PREFEROVANOU A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SLOŽKOU POTRAVY PSŮ.

 

VÍCERO ZROJŮ ZIVOČIŠNÝCH PROTEINŮ

ZÁKLADEM NENÍ POUZE POSKYTNOUT CHUTNÝ POKRM, ALE PŘEDEVŠÍM VYVÁŽENÝ OBSAH AMINOKYSELIN. PROTO KOMBINUJEME NEJBOHATŠÍ ZDROJE BÍLKOVIN, ABY BYL JEJICH PŘÍNOS PRO ZDRAVÍ CO NEJVĚTŠÍ A NEJEFEKTIVNĚJŠÍ.

 

RECEPTURY BEZ OBILOVIN

RECEPTURA SESTAVENÁ Z KOMBINACE BRAMBOR A HRÁŠKU, KTERÉ SPOLEČNĚ POSKYTUJÍ VYVÁŽENÝ GLYKEMICKÝ INDEX.

 

ZDRAVÍ V TĚLE, KRÁSA NA POHLED

ZDRAVÉ SRDCE

KOMPLEX TAURINU A OMEGA 3 MASTNÝCH KYSELIN (Z LOSOSOVÉHO OLEJE) PODPORUJE SILNÉ A ZDRAVÉ SRDCE.
TAURIN PŘISPÍVÁ K SILNÉMU A ZDRAVÉMU SRDCI.

 

REDUKCE ZÁPACHU

EXTRAKT Z ROSTLINY YUCCA POMÁHÁ SNÍŽIT ZÁPACH VÝKALŮ DÍKY VYSOKÉMU OBSAHU SPECIÁLNÍCH BIOLOGICKY AKTIVNÍCH LÁTEK.

 

ZDRAVÁ KŮŽE A LESKLÁ SRST

OMEGA MASTNÉ KYSELINY HRAJÍ DŮLEŽITOU ROLI V BUNĚČNÝCH MEMBRÁNÁCH (ZEJMÉNA V KOŽNÍCH BUŇKÁCH). DÍKY TOMU PODPORUJÍ OMEGA MASTNÉ KYSELINY ZACHOVÁNÍ PŘIROZENÉ STRUKTURY A FUNKCE KŮŽE – KŮŽE JE ZDRAVÁ A SRST JE LESKLÁ.

 

ZDRAVÉ KLOUBY

NEJZNÁMĚJŠÍ LÁTKY V CHRUPAVCE, KTERÉ POMÁHAJÍ UDRŽOVAT KLOUBY A CHRUPAVKY ZDRAVÉ A FLEXIBILNÍ.
CHONDROPROTEKTIVNÍ LÁTKY CHONDROITIN A GLUKOSAMIN JSOU ZÁKLADNÍMI STAVEBNÍMI KAMENY ZDRAVÝCH KLOUBŮ A ZÁROVEŇ SLOUŽÍ JAKO OCHRANA CHRUPAVEK.

 

SILNÝ IMUNITNÍ SYSTÉM

POSÍLENÍ  IMUNITNÍHO SYSTÉMU

MACROGARD, ZDROJ BETA GLUKANŮ, KTERÉ POMÁHAJÍ LÉPE REGULOVAT IMUNITU PROTI STRESOVÝM LÁTKÁM A ZLEPŠUJÍ TAK PŘIROZENOU OBRANYSCHOPNOST VAŠEHO PSA. POLARIS OBSAHUJE TAKÉ PŘÍRODNÍ ZDROJE ANTIOXIDANTŮ, JAKO JE SPIRULINA, RAKYTNÍK A BYLINKY (ROZMARÝN, TYMIÁN A PETRŽEL).

MACROGARD

Macrogard se vyrábí z kvasinek Saccharomyces cerevisiae obsahujících beta-glukany (speciální typ sacharidů), které mají velmi pozitivní vliv na imunitní systém a pomáhají tak zlepšovat přirozenou obranyschopnost organismu.

 

SPIRULINA

 Obsahuje mnoho pozitivně působících látek (vitamíny, karoteny a antioxidanty), které mají antibakteriální, antivirový a protizánětlivý účinek.

RAKYTNÍK

 Je bohatý na vitamín C a další vitamíny a antioxidanty. Díky tomu má pozitivní vliv na imunitní systém.

BYLINKY

Tymián, petržel a rozmarýn jsou bohaté na antioxidanty a mají velmi pozitivní vliv na imunitní systém. Mají také protizánětlivé a antimikrobiální účinky.