Doprava zdarma (od objednávky nad 1299 Kč) nebo za 49 Kč

Shatavari Naturalis BIO - 100g

Neohodnoceno
Shatavari Naturalis BIO je mletý kořen indického chřestu (Asparagus racemos) po staletí užívaný v indické medicíně k nápravě ženských pohlavních problémů. Působí na reprodukční orgány mužů i žen, ženám pomáhá při menopauze či při menstruačních problémech.
  • Chrání nervový systém
  • Napomáhá s menstruačními potížemi
  • Cena jedné dávky pouze 3,19 Kč
Můžeme doručit do:
29.9.2023
319 Kč
Vyprodáno

Schválené zdravotní účinky

Shatavari zajišťuje pravidelnost menstruace a mírní problémy s ní spojené. Pomáhá s projevy menopauzy. Zlepšuje duševní zdraví, zvyšuje plodnost u mužů i u žen. Zvyšuje vitalitu i celkové trávení. Ženy i muži ji odedávna ctí jako výborný prostředek k opětovnému získání normálního zdraví jejich reprodukčního systému. Kromě pohlavních organů má shatavari pozitivní vliv i na srdce či na močovou soustavu.

Pěstování, zpracování a balení výrobku

Shatavari se pěstuje na plantážích uprostřed indické přírody. Popínavá superpotravina s lodyhami dlouhými až dva metry vytváří rozsáhlý kořenový systém, který je pro obsah vzácných látek předmětem veškerého zájmu. Kořen se po očištění usuší a pomele. Prášek bez jakýchkoliv dalších úprav dopravíme do České republiky a v balírně specializované na balení biopotravin pečlivě zabalíme do bezpečně uzavíratelných sáčků a praktických plechových dóz. 

Doporučená konzumace

Berte si 1–2 zarovnané čajové lžičky (cca 1–2 g) 1–2x denně. Prášek rozmíchejte ve vodě, ovocném koktejlu, jogurtu nebo smoothie, přidejte ho do cereálií nebo oblíbených kaší.

Upozornění

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovejte mimo dosah dětí.

Kód Kód: 954
Jméno značky: Naturalis
Kategorie: SUPERPOTRAVINY