Doprava zdarma (od objednávky nad 1299 Kč) nebo za 49 Kč

Nachlazení & Imunita 50 ml Saloos

Neohodnoceno
Výprodej
as nachlazeni imunita 50 ml
147 Kč –6 %

Přírodní sprej pro rychlé zvlhčení a osvěžení vzduchu působí příznivě na dýchací cesty při chřipce a nachlazení, posiluje obranyschopnost.

Můžeme doručit do:
3.10.2023
147 Kč –6 % 137 Kč
Skladem (1 ks)

Načerpejte sílu s osvědčenou kombinací 100% přírodních esenciálních olejů, které jsou známé svými silnými antivirovými aantibakteriálními účinky.

Vysoce účinná kombinace ravintsary, eukalyptu, borovice, tymiánu, tea tree a dalších esenciálních olejů napomáhá vykašlávání a rozpouštění hlenu. Má velmi příznivý vliv na imunitní systém nejen v rizikovém období. Je přírodním ochráncem při nemoci, ale také důležitou prevencí.

Přírodní sprej antimikrobiálně čistí vzduch silně osvěžující vůní pro snadnější dýchání při rýmě a kašli. Díky praktickému balení ho můžete mít stále u sebe a okamžitě provonět domácnost, kancelář nebo čekárnu.

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍVAT

  • Vyberte si vůni, která vám bude příjemná.
  • Stříkněte vůni volně do prostoru.
  • Užívejte si provoněné místnosti. Rychle a pohodlně.

 

Nachlazení & Imunita

  • Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Hořlavý. Nepoužívat vnitřně.

 

  • Nebezpečí: Obsahuje: Olej ravintsara, eukalyptový olej, tymiánový olej, borovicový olej, grepový olej, tea tree olej. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Kód Kód: 1869
Jméno značky: Saloos
Kategorie: AROMATERAPIE