DOPRAVA ZDARMA K OBJEDNÁVCE NAD 1299KČ

Herrmanns - Konzerva pro psy a kočky - Kachní maso (Bio) 400 g

Neohodnoceno

Konzerva z Bio kachního masa pro psy a kočky obsahuje pouze komponenty nejvyšší potravinářské kvality. Základem jsou kachní prsa, krky a droby. Vše je vařeno ve vlastní šťávě. Konzerva neobsahuje žádnou masovou ani kostní moučku, žádné umělé vitamíny, syntetické zvýrazňovače chuti, umělá aromata, barviva, ani emulgátory, které organismus zatěžují. Díky absenci lepku a laktózy je tento druh vhodný i pro alergiky a lze ho kombinovat s dalšími přílohami.

78 Kč
Můžeme doručit do:
30.9.2021
Skladem

Přírodní složení >> BEZ umělých vitamínů

Bio kachní maso 100 % (prsa 90 %, krky 5 %, droby 5 %). Vařená ve vlastní šťávě. Analytické složky: Hrubý protein 12,1 % / Hrubý tuk 11,6 % / Hrubá vláknina 2,1 % / Hrubý popel 1,9 % / Vlhkost 71,82 %. Konzervy jsou vyrobeny výhradně z komponentů nejvyšší certifikované bio kvality, obsažené přísady pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Zařazení dle legislativy: Doplňkové krmivo pro psy a kočky.

 

Přidané umělé látky: ŽÁDNÉ

Konzerva „Bio Kachní maso" obsahuje výhradně přírodní suroviny nejvyšší kvality. Neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné syntetické látky, syntetické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Tyto zatěžující látky jsou u běžných konzerv uváděny jako „Vitamíny a stopové prvky (na kg)“ nebo jako „Doplňkové látky“.

 

Denní dávkování

Psi a kočky mají různé požadavky na energii a živiny v závislosti na jejich věku a fázi života, např. vápník a fosfor. Doporučená denní krmná dávka masa je u psa 50 až 80 %, u kočky 90 až 95 %.
 

Pes & Kočka Denní dávka
Psi od 2 měsíců cca 2 až 5 % tělesné váhy
Kočky od 2 měsíců  cca 3 až 5 % tělesné váhy

Skladování a podávání konzerv

 • Neotevřené konzervy skladujeme při pokojové teplotě do 25 °C.
   
 • K prodloužení exspirace lze konzervy skladovat v chladnu.
   
 • Maso podáváme při pokojové teplotě (včas vyndáme z ledničky).
   
 • Otevřenou konzervu dáme zavíčkovanou do ledničky (max. 3 dny).
   
 • Datum exspirace a výrobní šarže jsou napsány na víčku plechovky.
   
 • Konzerva byla vyrobena dva roky před datem exspirace.
Kód Kód: 2985
Jméno značky: Herrmanns
Kategorie: KRMIVO PRO KOČKY