DOPRAVA ZDARMA K OBJEDNÁVCE NAD 1299KČ

Herrmanns - Konzerva pro kočky - Ryba s krevetkami a mušlí - 200 g

Neohodnoceno

Konzerva z ryb, krevetek a mušlí obsahuje pouze komponenty nejvyšší potravinářské kvality. Vše je vařeno ve vlastní šťávě. Konzerva neobsahuje žádnou masovou ani kostní moučku, žádné umělé vitamíny, syntetické zvýrazňovače chuti, umělá aromata, barviva, ani emulgátory, které organizmus zatěžují. Díky absenci lepku a laktózy je tento druh vhodný také pro alergiky.

68 Kč
Můžeme doručit do:
30.9.2021
Skladem

Přírodní složení >> BEZ umělých vitamínů

Ryba 90 % / Krevetky 5 % / Novozélandská zelenoústá mušle 1 % / Pivovarské kvasnice / BIO kokosový ořech strouhaný / BIO spirulina – 2 % složek pochází z ekologické produkce. Analytické složky: hrubý protein 17,21 % / hrubý tuk 10,03 % / hrubá vláknina 0,7 % / hrubý popel 1,97 % / vlhkost 68,01 %. Nutriční doplňkové látky na kg: 1000 mg taurinu. Zařazení dle legislativy: kompletní krmivo pro kočky.

Přidané umělé látky: ŽÁDNÉ

Konzerva „Ryba s krevetkami a mušlí" obsahuje výhradně přírodní suroviny nejvyšší kvality. Neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné syntetické látky, syntetické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Tyto zatěžující látky jsou u běžných konzerv uváděny jako „Vitamíny a stopové prvky (na kg)“ nebo jako „Doplňkové látky“.

 

Denní dávkování

Kočky mají podle věku a životní fáze různé potřeby týkající se nejen energie, ale i mikro a makro živin, jako je např. vápník a fosfor. Vaše kočka by měla mít vždy přístup k čerstvé vodě.

 

Kočka Denní dávka
3 až 5 kg 100 až 225 g
5 až 10 kg 175 až 450 g

Skladování a podávání konzerv

 • Neotevřené konzervy skladujeme při pokojové teplotě do 25 °C.
   
 • K prodloužení exspirace lze konzervy skladovat v chladnu.
   
 • Maso podáváme při pokojové teplotě (včas vyndáme z ledničky).
   
 • Otevřenou konzervu dáme zavíčkovanou do ledničky (max. 3 dny).
   
 • Datum exspirace a výrobní šarže jsou napsány na víčku plechovky.
   
 • Konzerva byla vyrobena dva roky před datem exspirace.
Kód Kód: 2991
Jméno značky: Herrmanns
Kategorie: KRMIVO PRO KOČKY